Виберіть мову:      

Корпоративні комунікаційно-інформаційні мережі

УЦОРІЗ пропонує замовникам повні рішення для побудови або модернізації корпоративних комунікаційно-інформаційних мереж. За бажанням замовника ми виконуємо також окремі підзадачі. Завжди з високою якістю та вчасно!

УЦОРІЗ розробляє і реалізує корпоративні комунікаційно-інформаційні рішення в діапазоні від традиційної телефонії і передачі даних до нової парадигми – уніфікованих комунікацій.

Типовий проект створення сучасної корпоративної комунікаційно-інформаційної системи або мережі (КІС) включає в себе вирішення наступних основних питань:

 • Аналіз потреби корпоративного замовника в ефективному внутрішньому операційному комунікаційно-інформаційному середовищі, а також комунікації із зовнішнім світом;
 • Визначення відповідної функціональності та набору послуг КІС;
 • Функціонально-структурний дизайн КІС, її підключення до зовнішніх комунікаційних мереж операторів та провайдерів послуг зв’язку та передачі даних;
 • Вибір конфігурації основних підсистем: комунікаційної, інформаційної, кабельної або безпровідної з’єднувальної інфраструктури до внутрішніх користувачів та зовнішніх мереж, електроживлення, захисту від несприятливих впливів зовнішніх полів (захист від блискавки, заземлення, від перенапруження у електромережах та інше);
 • Розробка та укладання договору;
 • Постачання обладнання, програмного забезпечення, інсталяція комунікаційно-інформаційних рішень, консультування та навчання (тренінг) персоналу замовника, надання додаткових послуг;
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування, сервісне обслуговування.

Замовникам УЦОРІЗ пропонує взяти на себе виконання усіх перерахованих вище задач та функцій генпідрядника у проектах, що потребують участі декількох підприємств або організацій. Це доцільно, коли замовник не має власного кваліфікованого персоналу або йому вигідно віддати цю роботу в аутсорсинг.

Також УЦОРІЗ надає кваліфіковану підтримку корпоративним замовникам у виборі постачальника послуг зв’язку або передачі даних, конкретних технічно-економічних питань підключення до зовнішніх мереж. Замовники відчувають певні труднощі у виборі, оскільки на ринку активно діє велика кількість операторів зв’язку та провайдерів послуг. Наша компанія завжди знаходиться на стороні свого клієнта – корпоративного замовника та допомагає йому вибрати найкраще рішення.

УЦОРІЗ забезпечує поставку та інсталяцію у повному діапазоні високоякісних компонентів для побудови нових або модернізації існуючих корпоративних комунікаційно-інформаційних систем або мереж (КІС). На поставлені компоненти та надані послуги поширюється гарантія.

Основні типи комунікаційно-інформаційних програмно-апаратних платформ, що застосовуються

Головним компонентом КІС є комунікаційна платформа. У практичному відношенні для корпоративного замовника важливими є наступні її характеристики: функціональна повнота, технічна ефективність, ергономічність та сучасний дизайн термінального обладнання, надійність, безпека, доступність комплектуючих, технічна підтримка, можливість та умови розвитку технічного рішення (апгрейд обладнання та програмного забезпечення), ціна.

УЦОРІЗ застосовує комунікаційні платформи виробництва Avaya, Tadiran Telecom, Cisco Systems, які повністю відповідають перерахованим вище критеріям. Вибір конкретної платформи визначається технічними умовами побудови (модернізації) КІС, у тому числі профілем функціональності, необхідною ємністю, мережевою топологією, вимогами до технічного захисту інформації у КІС, прогнозом розвитку, а також бюджетом проекту.

Комунікаційно-інформаційні платформи виробництва Avaya
Avaya пропонує широкий спектр рішень під брендом Avaya Aura для побудови високоякісних КІС – від традиційної телефонії до контакт центрів та уніфікованих комунікацій, відповідну лінійку обладнання, базового програмного забезпечення, а також комп’ютерних програмних прикладень. Лінійка продукції включає медіа сервери S8800, S87xx, S8500, S8400, S8300, медіа шлюзи G650, G4x0, G350, G250 та інші, термінальне обладнання провідне (цифрові, IP та SIP-телефони) та безпровідні (Bluetooth, DECT), додатки (уніфіковані комунікації – голос+чат+електронна пошта, IP-телефонія, VPN, відеоконференції, софтфони, One-X Desktop/Portal/Mobile, DECT, WiFi та інші). Докладна інформація розміщена на Веб сайтах www.avaya.ru , www.avaya.com .

Рішення Avaya дозволяють побудувати сучасні корпоративні КІС найвищої якості з неперевершеною функціональністю.

Комунікаційні платформи виробництва Tadiran Telecom
Tadiran Telecom пропонує великий ряд обладнання, базового програмного забезпечення, прикладень, в тому числі контакт центр Composit. Такий ряд дозволяє побудувати високоякісні корпоративні КІС та задовольнити практичні комунікаційні потреби українських підприємств, організацій та установ. Рішення виробника дозволяють будувати КІС традиційної TDM, гібридної TDM/IP та чистої IP архітектури. Ряд продукції включає конструктиви (кабінети, шафи) Coral FlexiCom R200, R500, R800, R3000, R4000, Coral IPx Office, IP-софтсвіч Coral Sea Softswitch, термінальне обладнання провідне (цифрові, IP MGCP и SIP-телефони) та безпровідне (DECT), додатки (IP-телефонія, софтфон, DECT, WiFi та інші).

Розгорнутий опис комунікаційних рішень виробництва Tadiran Telecom можна знайти на Веб сайті виробника www.tadirantele.com .

Комунікаційні платформи виробництва Cisco Systems
Як відомо, Cisco Systems виробляє величезний діапазон рішень, включаючи обладнання та програмні додатки. УЦОРІЗ звертається до рішень Cisco Systems коли корпоративному замовнику доцільно застосовувати на своїй КІС IP-технології для передачі мови або організації уніфікованих повідомлень. Наприклад, така задача виникає при інсталяції сучасного контакт центру (кол центру), коли потрібно забезпечити взаємодію існуючих у замовника роздільних корпоративних телефонної та комп’ютерної мереж або організувати інтегровану корпоративну комп’ютерно-телефонну мережу. Актуальність такого роду рішень підвищується, якщо замовнику необхідно побудувати розподілений контакт центр для мережі підрозділів або філіалів. Для отримання повної інформації щодо продукції Cisco Systems, завітайте до Веб сайту виробника www.cisco.com/web/UA .

Основні типи пасивних мережевих компонентів, що застосовуються для будівництва корпоративних кабельних систем
Відомо, що у процесі нового будівництва, модернізації або реорганізації підприємствам, організаціям та установам в Україні доводиться вирішувати зовсім різні за масштабом задачі: від дрібних поточних оновлюючих ремонтів або перепланувань розміщення робочих місць до створення «під ключ» складних розподілених кабельних систем у масштабі будівлі або ряду зв’язаних будівель (кампус). І на практиці корпоративні клієнти застосовують як недорогі «шматкові» рішення, так і будують масштабні структуровані кабельні системи.

УЦОРІЗ пропонує корпоративним замовникам найбільш відповідні технічні рішення, що відповідають їх поточним та перспективним потребам, при цьому укладаються у відведений бюджет. УЦОРІЗ використовує високоякісні пасивні компоненти та матеріали різних виробників, що перевірені на практиці в Україні. Зокрема, торгових марок Krone, ReichleDeMassari ( www.synergia.com.ua ) та інших.

Рішення моніторингу, контролю та управління для корпоративних КІС
Реальність така, що навіть правильно запроектовані, коректно інстальовані та настроєні КІС, що кваліфіковано обслуговуються, час від часу нагадують про себе порушеннями комунікацій підприємства, організації або установи. Усім відома аналогія між якісним зв’язком та чистим повітрям залишається справедливою і сьогодні! Недостатність або забруднення повітря – і ми повинні водночас кинути всі сили на усунення джерела шкоди, відклавши усі інші проблеми в сторону.

Так само і зі зв’язком! Проблема неминуче спільна, зближує усіх, від керівника до техніка. Як у дорожній пробці – стоїть і знемагає як володар «Таврії», так і володар «Бентлі» ☹.

Рішення моніторингу, контролю та управління (МКУ) якраз призначені для прогнозування, попередження та усунення проблем функціонування корпоративних КІС. Сучасні засоби МКУ дозволяють дистанційно у реальному часі або з малою затримкою отримати на екран сервісного комп’ютеру необхідну інформацію про стан окремого вузла КІС, мережевих сполучень, загальномережеві показники роботи (стан термінальних пристроїв, з’єднувальних ліній, навантаження у напрямках зв’язку, аларми і т.д.).

Застосування сучасних засобів МКУ значно підвищує доступність та продуктивність КІС, що позитивно позначується на загальній ефективності діяльності та іміджі підприємства, організації або установи, а також підвищує продуктивність технічного обслуговування КІС та знижує корпоративні операційні витрати.

Окрему цінність рішення МКУ надають підприємствам, організаціям або установам з позитивною місією, для яких не є пустим звуком соціальна відповідальність та турбота про зовнішнє середовище, в житті яких присутня та розвивається висока корпоративна етика. Бо якщо інженер служби експлуатації або сервісної організації може дистанційно обслуговувати КІС, не їхати персонально до віддаленого об’єкту (підрозділу, філії), тим самим він знижує навантаження на транспортну інфраструктуру, не посилює дорожні пробки, сприяє чистоті повітря, зниженню шуму і споживання пального…

Для моніторингу, контролю та управління КІС УЦОРІЗ пропонує сучасні засоби виробництва Avaya, Tadiran Telecom, Cisco Systems.

УЦОРІЗ пропонує також програму CVM, яка створена для спостереження за алармами та трафіком за заданими напрямами зв’язку для цифрових АТС лінійки Coral FlexiCom виробництва Tadiran Telecom. Автором програми CVM є Смирнов Олександр Борисович (Росія).

Функціональність програми CVM:

 • CVM працює з окремою АТС Coral FlexiCom автономно
 • Засоби CVM для аналізу та відображення навантаження за напрямками зв’язку
 • Користувач визначає напрямки зв’язку АТС для моніторингу
 • Власні аларми CVM
 • Засоби формування, висилки та відображення повідомлень про подію
 • Обробка у CVM безпосередніх повідомлень від АТС Coral FlexiCom
 • Засоби CVM для обробки, фільтрації та сповіщення у зручній візуальній формі щодо безпосередніх повідомлень від АТС Coral FlexiCom
 • Вивід повідомлень CVM

За запитом УЦОРІЗ висилає безкоштовну повнофункціональну демо версію CVM з обмеженим строком дії, опис CVM, надає усі необхідні роз’яснення та консультації.

УЦОРІЗ запрошує у світ ефективних корпоративних комунікаційно-інформаційних систем та мереж!

☺ ☺ ☺